Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautifulllll
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Price: 185.600₫
Original Price: 204.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Trọng lượng tịnh | 290 g |
| Chiều dài | 76 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2309218858974046 |
Author: 8***9
Date:
Review: beautifulllll
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: c***e
Date:
Review: i willi wi surely repurchase it worth it
Màu sắc: màu nâu
Author: 6***6
Date:
Review: So pretty
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: h***r
Date:
Review: Super nice! amazing item. 💯💯
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm